אימונים קבוצתיים

מסגרת אנשי הברזל

מסגרת קבוצת הברזל ZONE3 IRONMAN

קבוצת הברזל

קבוצת הברזל של ZONE3 , היא גוף מקצועי הפועל זו השנה החמישית, ומאגד בתוכו ספורטאים ברמות שונות, החל מאנשי הברזל הבכירים והמהירים בארץ, וכלה בטריאתלטים הנכנסים לראשונה למרחקים הארוכים. המשותף לכל אלה, היא הגישה הייסודית והרצינית לתחום, ולכן אנו מצליחים להשתמש בעובדה זו, כמנוע לקידום כל הספורטאים באשר מטרותיהם ונקודת הפתיחה שלהם.

ספורטאי הברזל של ZONE3 , לומדים, מתאמנים, מתכוננים ומתחרים יחד, בתחרויות איש ברזל בארץ ובעולם. איש ברזל היא לא רק שם של תחרות, אלא דרך חיים. לקום בשעות המוקדמות של הבוקר, להתאמן בעקביות באימונים שונים, לעיתים ארוכים, לעיתים קשים, לעיתים במזג אויר שאינו אידיאלי, אלו פעולות שמבוצעות יותר טוב כאשר הסביבה מספקת שני אלמנטים יסודיים:

1. הכוונה נכונה ומקצועית

2. סביבה תומכת ומקדמת

אלו הם היסודות בעבודת התכנון וההוצאה לפועל של קבוצת הברזל של ZONE3. קבוצת הברזל היא הלב של קבוצת הסיבולת ZONE3 , ולכן מנוהלת ומפוקחת אישית ע”י המנהל המקצועי של הקבוצה, ליאור זך מאור.

מסלול ייחודי זה, מציע תוכנית אימונים מיוחדת ע”ב שבועי, המשלבת בין שניים מהעקרונות   מקצועיים החשובים בראייתנו- שילוב אימוני איכות וסינרגיה קבוצתית.  תוכנית האימונים במסלול הקבוצתי, מורכבת מאימונים קבוצתיים בלבד, ונעזרת לשם כך הן במסגרות המקצועיות השונות )הרכיבה והריצה(, כשהתכנים מתאימים לכך, ובנוסף כוללת יחידות אימון המתוכננות בצורה ספיציפית לאנשי הברזל בלבד, בצורת אימונים מיוחדים ומשולבים.  

 

תכני האימונים מפורטים בצורה המאפשרת לספורטאי לבצע את האימונים בצורה אישית, אם לא עלה בידו להשתתף באימון הקבוצתי. במסגרת התוכנית המקצועית, מתקיימות הרצאות עיוניות, שמטרתן להעניק לחברי מסלול זה, כלים וידע מקצועי העשרתי, בתחומים שונים- תכנון עונה, הכנה לתחרויות, תזונה ועוד.  התוכנית המקצועית מכינה את הספורטאים למספר אירועים במהלך השנה, משלבת תחרויות אימון ותחרויות מטרה. בשנת 2014 מתמקדת התוכנית בהכנה לתחרויות הקיץ באירופה ובאמריקה, ובהכנה לישראמן 2015 במקצים השונים. איש הקשר העומד לרשות חברי מסלול זה, הוא המנהל המקצועי של הקבוצה, ליאור זך מאור, המוביל את מסלול הברזל באופן אישי.